• ارسال به یک دوست

  ارسال به یک دوست

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  لغو

 • اشتراک در فیسبوک
 • کفش فوتبال نایک تمپو لجند 5 Nike Tiempo Legend V FG

  کفش فوتبال Nike Tiempo Legand V پادشاه راحتی، ترکیب با نوآورانه‌ترین مواد در یک جفت از کفش فوتبال!

  رویه کفش Nike Tiempo Legand V یکی از نقاط قوت کفش است. طراحی قسمت رویه، از نوع شبکه ایِ دوخت دار بوده و از چرم کانگورو و ضد آب ساخته شده است. این موضوع بخاطر ایجاد اصطکاکِ بیشتر در قسمت تماسِ توپ با کفش، تسلط در کنترل توپ را افزایش می دهد.

  نماد اعتماد

  محصولات دیگر در همان شاخه:

  مشخصات

  کیفیتدرجه 1 (اورجینال)
  برندNIKE
  آرتیکل نامبر631518-174

  توضیحات

  کفش فوتبال Nike Tiempo Legand V پادشاه راحتی، ترکیب با نوآورانه‌ترین مواد در یک جفت از کفش فوتبال!

  رویه کفش Nike Tiempo Legand V یکی از نقاط قوت کفش است. طراحی قسمت رویه، از نوع شبکه ایِ دوخت دار بوده و از چرم کانگورو و ضد آب ساخته شده است. این موضوع بخاطر ایجاد اصطکاکِ بیشتر در قسمت تماسِ توپ با کفش، تسلط در کنترل توپ را افزایش می دهد. در ساخت رویه از تکنولوژی Dri-Tech استفاده شده است. این تکنولوژی کمک می کند تا جذب آب کمتر شده و علاوه بر آن کفش زودتر خشک شود. اهمیت این موضوع در بازی در زمین های سر باز و همراه با بارش باران، خود را نشان می دهد.

  طراحی کف و زیره عملکرد فوق‌العاده ای در کشش ها و انعطاف پذیری کفش دارد که الگو های مخروطی و چینش عالی استوک ها دلیل عملکرد کشش و جابجایی است . کمر کفش و طراحی هایپرشیلد کمک شایانی به محافظت از پای شما در برابر تکل ها و ضربات احتمالی رقیب می کند .

  طراحی قرص و محکم این کفش نشان دهنده این است که این کفش برای بازیکنانی طراحی شده که در درگیری های فیزیکی بیشتر شرکت دارند مانند : دفاع و هافبک های دفاعی البته جای نگرانی نیست چون نایک به کمک تکنولوژی HyperShield سلامت پای شما را در درگیری ها تکل ها تضمین کرده است .
  جذب عالی این کفش و چسبندگی همه مدیون طراحی ارگونومیک و کارکشی عالی همه و همه این ها نایک تمپو را به یک کفش کامل و مورد اطمینان بدل کرده است


  کفش تمپو لجند دارای یک فوم میانی از نوع فایلان می باشد. کفی کفش از نوع جدا شدنی می باشد و اگر جزو آن دسته از بازیکنانی هستید که احتیاج به کفشِ نرم فوتبال دارید و پای شما بعد از مدتی شروع به درد گرفتن می کند، کفش های بالشتک گذاری شده، مثل تمپو، گزینه ی مناسبی برای شماست.
  نایک، از یک فوم فایلان یکپارچه در قسمت میانی استفاده کرده تا میران خستگی پا کاهش یافته و در بازی های با طول مدت بالاتر، فشار وارده به کف پا و تاندون ها کاهش یابد.
  این کفش طوری طراحی شده که در سطوح خیس و مرطوب ۷۳ ٪ کمتر از نسل پیشین خود آب را جذب کند که این بسیار عالی و حرکتی رو به جلویی دوباره ار کمپانی نایک است .

  مسیر: > > > > > کفش فوتبال نایک تمپو لجند 5 Nike Tiempo Legend V FG

  دیدگاه کاربران
  0

  هیچ نظری ارسال نشده
  نظر خود را بنویسید
  *
  *

  برچسب ها