برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

درباره‌ی ما

فروشگاه اینترنتی آل اسپرت با هدف ارایه محصولات ورزشی در محیطی کاربرپسند و قابل اطمینان و با تکیه بر تجربیات فروش و بازاریابی چندین ساله آل اسپرت، فعالیت خود را با نام آل اسپرت به آدرس اینترنتی www.allsport.ir در تاریخ 1/2/1393 آغاز نمود.
جهت اطمینان از خرید یک محصول با کیفیت توسط مشتریان عزیز، کلیه محصولات عرضه شده در فروشگاه از طریق تأمین کنندگان و تولید کنندگان معتبر جهت فروش در آل اسپرت تأمین شده است چرا که معتقدیم لذت خرید تنها با لذت استفاده از محصول با کیفیت کامل می شود.
در آل اسپرت سعی شده که خریداران محترم از زمان ورود به سایت و ثبت سفارش تا دریافت محصول ما را مسئولانه در کنار خود حس کنند و این را بر خود وظیفه می دانیم که خریداران گرامی را از کلیه مراحل ثبت نام، ثبت سفارش، آماده سازی و ارسال محصول از طریق ایمیل و یا پیامک آگاه سازیم.
تیم های فروش و پشتیبانی این مجموعه کلیه مراحل ثبت نام، خرید و پس از آن را با دقت نظارت می کنند تا رسالت خود را در زمینه حفظ حریم شخصی و حفظ کلیه حقوق مادی مشتریان ادا نموده و خدمات فروش و پشتیبانی را به نحو احسنت ارایه دهند.

افتخارات

فروشگاه اینترنتی آل اسپرت این افتخار را دارد که در همایش سراسری چهره‌های معاصر نام‌آوران و کارآفرینان ورزش ایران  مورد تجلیل قرار گرفت، در این همایش که در خردادماه سال 1395 در هتل بین المللی المپیک با حضور جمعی از فرهیختگان، نخبگان و نامداران ورزش ایران برگزار گردید از فروشگاه اینترنتی آل اسپرت به عنوان کارآفرین برتر ورزش ایران تقدیر به عمل آمد.
فروشگاه  آل اسپرت  در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1397 به انتخاب داوران و مردم برنده تندیس برترین فروشگاه تخصصی ورزشی ایران گردید.
یازدهمین جشنواره‌ی وب و موبایل ایران، در بهمن ماه سال 1397 برگزار گردید  و برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مختلف معرفی شدند
در بخش «فروشگاههای تخصصی ورزشی و سفر»، وب سایت های متعددی نامزد شده بودند که در نهایت، فروشگاه آل اسپرت توانست به انتخاب داوران، عنوان وب سایت برگزیده‌ را کسب کند. همچنین وبسایت آل اسپرت در این جشنواره این افتخار را دارد که توانست عنوان برترین وبسایت از نگاه مردمی را هم کسب کند.


مدیریت و تیم فروش و پشتیبانی آل اسپرت خرید لذتبخشی را برای شما آرزو می کند.