کفش فوتسال نایک الاستیکو فینال 3 Nike FC247 Elastico Finale III IC مشاهده عکس بزرگتر
کفش فوتسال نایک الاستیکو فینال 3 Nike FC247 Elastico Finale III IC
کفش فوتسال نایک الاستیکو فینال 3 Nike FC247 Elastico Finale III IC کفش فوتسال نایک الاستیکو فینال 3 Nike FC247 Elastico Finale III IC کفش فوتسال نایک الاستیکو فینال 3 Nike FC247 Elastico Finale III IC کفش فوتسال نایک الاستیکو فینال 3 Nike FC247 Elastico Finale III IC کفش فوتسال نایک الاستیکو فینال 3 Nike FC247 Elastico Finale III IC

کفش فوتسال نایک الاستیکو فینال Nike FC247 Elastico Finale 685357-800

Code:

بالاخره کفش های سری نایک ” الاستیکو فینال 3 “ برای سالن و چمن مصنوعی معرفی شد و امسال هم مانند هر سال منتظر خواهیم ماند تا ببینیم آیا الاستیکو ی جدید، در جدول پرفروشترین کفشهای داخل سالن نایک قرار خواهد گرفت یا خیر؟!

الاستیکو یکی از محبوبترین کفشهای فوتسال بوده و دلایل زیادی برای این موضوع می توان برشمرد.

برند : Nike

این محصول در انبار موجود نیست

ناموجود

توجه:
شروع فعالیت فروشگاه از تاریخ 16 فروردین می باشد، ولی به دلیل شیوع کرونا و محدودیت های ارسال و فعالیت، سفارشات کمی با تاخیر ارسال می شود!

- +

با پیامک به من خبر بده

افزودن به علاقمندی ها

نماد اعتماد

مشخصات

کیفیتدرجه 1 (اورجینال)
برندNIKE
مجموعهElastico
ویژهآقایان
نوع زمینفوتسال
نوع کفشبدون ساق
آرتیکل نامبر685357-800
کشور صاحب برندآمریکا
مناسب برای بازیکنان سرعتی و دریبل زن
برچسب ها

محصولات دیگر در همان شاخه:

توضیحات

کفش فوتسال نایک الاستیکو فینال 3 

بالاخره کفش های سری نایک ” الاستیکو فینال 3 “ برای سالن و چمن مصنوعی معرفی شد و امسال هم مانند هر سال منتظر خواهیم ماند تا ببینیم آیا الاستیکو ی جدید، در جدول پرفروشترین کفشهای داخل سالن نایک قرار خواهد گرفت یا خیر؟!

الاستیکو یکی از محبوبترین کفشهای فوتسال بوده و دلایل زیادی برای این موضوع می توان برشمرد:

1- کیفیت ساخت بالا

2-  قیمت مناسب در مدلهای نیمه حرفه ای و حرفه ای

3- راحتی، وزن سبک و انعطاف بالا

4- مناسب برای بازیکنان آماتور و حرفه ای

5- رنگ بندی جذاب

تمام موارد بالا به همراه اسم برند نایک، کفش الاستیکو فینالی را به یکی از پرفروشترین کفشهای فوتسال نایک تبدیل کرده است.

به سراغ بررسی کفش می رویم تا ویژگیهای مدل جدید را ذکر کنیم و تفاوت های آن را با مدل قبلی یعنی Elastico Finale II را بررسی کرده و با کفش جدید الاستیکوی نایک بیشتر آشنا شویم.

رویه کفش الاستیکو 3 Elastico Finale III

نایک در سری دوم مجموعه ی کفش های الاستیکو، استفاده از تکنولوژی NikeSkin را معرفی کرد. استفاده از نایک اسکین در کفشهای الاستیکو، رویه ای فوق العاده نازکتر و منعطف تر را نسبت به الاستیکوی 1 ایجاد کرد و سری دوم کفش را تبدیل به یکی از موفق ترین کفشهای فوتسال ساخت. دقیقا مانند سری دوم، در ساخت رویه ی کفش الاستیکوی 3 نیز، از تکنولوژی نایک اسکین NikeSkin استفاده شده است.  Nikeskin در حال حاضر نازکترین رویه ی کفش را به ارمغان می آورد. ولی هدف اصلی از استفاده از Nikeskin چیست؟

یکی از پیشنهاداتی که در 10 سال گذشته به طور جدی از سوی قهرمانان دو و میدانی و فوتبال به کمپانی نایک داده میشد، تولید کفشی بود که آنقدر نازک باشد که بخوبی حرکات طبیعی پا انجام شود و کفش جلوی حرکات طبیعی انگشتان و پا را نگیرد. حالا این موضوع تا حد زیادی تحقق یافته و کمپانی های مختلف توانسته اند رویه های بسایر نازک تولید کنند. نایک در کفشهای دویدن و رانینگ، تکنولوژی فلای نیت flyknit را معرفی کرد و در کفشهای فوتبال Nikeskin معرفی شد. از نظر احساسی که به پا منتقل می شود، فلای نیت حالتی شبیه به جوراب ایجاد کرده و نایک اسکین حالتی شبیه به دستکش.

 

هدف اصلی از استفاده از nikeskin در کفشهای فوتبال، افزایش تسلط بازیکن است. وقتی شما بتوانید وضعیت توپ را با پای خود درک کنید و هنگام استپ کردن ، دریبل زدن و شوت زدن، توپ را بخوبی روی پای خود حس کنید، این به معنی تسلط بالاتر، عملکرد بهتر و در نهایت بازی بهتر است. با Nikeskin فاصله ی میان توپ و پای شما به حداقل رسیده و شما درک خوبی نسبت به موقعیت توپ خواهید داشت. این موضوع در دریبل زدن و شوت های فنی، کمک زیادی به شما خواهد کرد.رویه کفش دارای پدهای برجسته و طراحی کندو شکل می باشد. در مقایسه با الاستیکوی 2، کفش جدید چسبندگی بیشتری نسبت به توپ ایجاد می کند. تماس با توپ در پاس دادن و شوت زدن، فوق العاده ایده آل است و این یعنی دقت بالاتر و قدرت بیشتر در شوت زدن.

طراحی بدون زبانه نیز کاملا ما را یاد کفش Vapor 10 انداخت. اگر در حال حاضر کفش Elastico II را می پوشید، با پوشیدن الاستیکوی 3 سریعا، کمی تفاوت را احساس خواهید کرد. سایز بندی مانند سری قبل است ولی نحوه ی فیت شدن کفش در پا کمی متفاوت است. دلیل اصلی طراحی مجدد سیستم بند کفش، بخش زبانه و قسمت دور مچ کفش است. در واقع قسمت دور مچ تا قسمت زیر بندهای کفش ادامه پیدا کرده و به رویه کفش متصل می شود. با پوشیدن کفش احساس یکپارچگی خوبی به پا منتقل می شود و در حین بازی کاملا تمام کفش بطور یکپارچه حرکت می کند که تسلط خوبی به بازیکن می دهد. کمی خود را برای تغییر آماده کنید، البته تغییر کاملا مثبت!

برای جلوگیری از تعریق نیز، سوراخهایی در قسمت جانبی کفش ایجاد شده تا در بازی های پر شدت، میزان تعریق به حداقل برسد.زیره ی کفش الاستیکو 3 Elastico Finale III

کفش های الاستیکو، بر خلاف مدلهای لونار گاتو و تیِمپو، دارای پروفایل بسیار نازکی در قسمت زیره هستند. در واقع در کفشهای الاستیکو هیچ بالشتک گذاری وجود ندارد  و فاصله ی پای شما با زمین بسیار کم است. اهمیت این موضوع در بلند کردن توپ از زمین، پاسها و ضربات چیپ، بخوبی خود را نشان می دهد. هدف نهایی از طراحی کفشی با پروفایل کوتاه، ایجاد کفشی است که هیچ تداخلی در حرکات طبیعی پا بوجود نیاورده و بتواند به سرعت با پای شما حرکت کند. این موضوع کفش الاستیکو را به گزینه ای ایده ال برای بازیکنان تکنیکی و سرعتی تبدیل می کند.

در زمینهای داخل سالن، کفش الاستیکو کفشی بسیار با دوام خواهد بود. دلیل اصلی هم طراحی و ساختار زیره ی کفش مختص فعالیتهای سالنی است. پلیمر تزریقی با ساختار شیاردار تو در تو، دوامکفش را برای فعالیتهای داخل سالن تضمین می کند. ولی اگر جزو آن دسته از بازیکنانی هستید، که از کفش برای بازی در خیابان و آسفالت نیز می خواهید استفاده کنید، باید انتظار دوام کمتری را داشته باشید.

 

نتیجه گیری

معمولا ارتقا و آپدیت یک کفش محبوب و بهتر ساختن آن کفش در سریِ بعدی کار بسیار سختی برای یک کمپانی است. این بار نایک بخوبی از عهده ی این مسئولیت برآمده و کفشی تولید کرده نمی توان به آن ایراد جدی گرفت. تنها عیب کفش، مناسب نبودن آن برای پاهای عریض است. در واقع شاید این موضوع چالشی برای تیم طراحی نایک است تا از یک طرف کفشی تولید کنند که کاملا جذب هر پایی باشد و از طرف دیگر، برای پاهای عریض نیز مناسب باشد. با در نظر گرفتن ویژگی های کفش جدید الاستیکو را    میتوان یک بروزرسانی بسیار خوب نسبت به مدل قبل دانست و همانند مدلهای قبل، این بار نیز ارزش خرید بالایی را بخود اختصاص می دهد.دیدگاه کاربران
10

 • داریوش 1394-04-20
  با سلام و ممنون از سایت مفید و خوبآیا این کفش به دلیل وجود رویه ی نازک و زیره ی نازک فشار بر کف پا و روی پا در زمان شوت کردن ایجاد نمیکند؟ چون توپ داخل سالن سنگین است؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. موفق باشی.
  پاسخ مدیر: سلام. از این بابت کاملا خیالتون راحت باشه، فینال 3 در عین ظرافت و زیبایی دارای مقاومت قابل قبولی می باشد، موفق باشید
 • محمد امین ن 1394-04-20
  با سلام و خسته نباشیبین این کفش و لونار گتو 2 پرمیوم کدام را پیشنهاد می کنید؟؟ (اگر ممکنه کمی توضیح دهید)
  پاسخ مدیر: با سلام و احترام.تکنولوژی Hyperfuse به کار رفته در رویه‌ی کفش لونار گتو 2 ، باعث استحکام و دوام بالا و همچنین تهویه مناسب هوا در این کفش شده و کربن به کار رفته در کفه‌ی کفش بالاترین استحکام را در کفه‌ی این کفش فراهم می‌کند و در طرف دیگر تکنولوژی Nikeskin به کار رفته در رویه‌ی الاستیکو فینال 3 ، نازکترین رویه را در این کفش فراهم آورده که در عین نازکی از مقاومت خوبی برخوردار بوده و باعث تسلط هر چه بیشتر بازیکن روی توپ شده و در شوت و دریبل زدن بازیکن تاثیر به سزایی داردبا توجه به پست ورزشی خود میتوانید یکی از این دو محصول را انتخاب کنید.موفق باشید.
 • mhmz 1394-08-01

  سلام. به نظر شما در بین کفش های نایک در این قیمت ، کفش الاستیکو ۳ خوب میباشد یا خیر ؟ و آیا میتوان با این کفش که رویه ی نازکی دارد به راحتی شوت زد ؟

  پاسخ مدیر:

  سلام، بله این کفش برای بازیکنان شوت‌زن بسیار مناسب می‌باشد.


  موفق باشید.

 • علی 1394-08-06

  سلام و با عرض خسته نباشید. برای یک بازیکن حرفه ای که دنبال یک کفش محکم و با دوام باشد بین کفش الاستیکو ۳ و آدیداس تاپ سالا کدام را پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ مدیر:

  با سلام و احترام


  پیشنهاد ما به شما لونارگتو 2 می باشد ولی از بین این دو کفش انتخابی شما تاپ سالا را پیشنهاد می کنیم


  موفق و پیروز باشید.

 • مجید 1394-10-19

  سلام
  در مورد چسیندگی زیره (و البته دوام زیره) مناسب ترین کفش از بین آدیداس و نایک چیه؟

  پاسخ مدیر:

  سلام


  الاستیکو و هایپرونوم در کفش های نایک و در کفش های ادیداس ، تاپ سالا پیشنهاد می شود.


  موفق و پیروز باشید.

 • Hossein 11 1394-10-26

  سلام.براي يه بازيكن سرعتي ايا اين كفش الاستيكو ٣ كفش خوبي هست؟ كفش بهتر از اين هست واسه بازيكن سرعتي تكنيكي؟ممنون

  پاسخ مدیر:

  سلام


  این کفش برای بازیکنان سرعتی و دریبل زن مناسب می باشد و یکی از بهترین کفش های نایک می باشد.


  موفق و پیروز باشید

 • sajad 1394-11-30

  سلام امکان شوت زدن با نوک پا در این کفش هست؟؟؟؟

  پاسخ مدیر:

  سلام


  بله.ولی معمولا برای شوت زنی با نوک پا باید از کفش هایی که لژ بلند تری دارند استفاده کنید.


  موفق و پیروز باشید.

 • سروش 1394-12-02

  با سلام و وقت بخیر
  من هفته ای یک یا نهایتا دو جلسه سالن می رم.و خیلیم حرفه ای نیستم.نه خیلی سرعتی و تکنیکیم و نه خیلی شوت زن
  سایز پام 45 اه یه مقدارم(خیلی کم) سینه پام پهنتر از حد استاندارده. وزنم هم 85 کیلو
  دنبال یک کفشم که برام بهترین انتخاب باشه و حداقل 4 سالی رو برام کار کنه
  قیمت هم نهایتا حول و حوش 400 هزار تومن(کمترم شد چه بهتر)
  پیشنهادتون چیه؟
  ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ مدیر:

  سلام


  برای شما لونارگتو و یا تمپو پیشنهاد می شود.


  قسمت جستجوی سایت کلمه لونارگتو یا تمپو سرچ کنید و محصول مورد نظر با رنگ های مختلف نمایش داده می شود.


  موفق و پیروز باشید.

 • هادی 1395-03-14

  سلام
  برای یک بازیکن سرعتی و شوت زن که تکنیک زیاد به کار نمیبرد ایا این این کفش توصیه میشود یا نه ؟ با تشکر

  پاسخ مدیر:

  سلام


  بله. معمولا کفش هایی که لژ کوتاهی دارند برای بازیمنان سرعتی و دریبل زن پیشنهاد می شود.


  موفق و پیروز باشید.

 • جواد 1395-09-19

  چه تضمینی بر اورجینال بودنش میدید.

  پاسخ مدیر:

  با سلام و احترام


  با توجه به نماد اعتمادی که از وزارت صنعت و معدن داریم باید تمام محصولات با مشخصاتی که در سایت درج شده به مشتری تحویل گردد.


  موفق و پیروز باشید.

نظر خود را بنویسید
*
*