کفش فوتسال نایک الاستیکو سوپرفلای Nike Elastico SuperFly IC مشاهده عکس بزرگتر
کفش فوتسال نایک الاستیکو سوپرفلای Nike Elastico SuperFly IC
کفش فوتسال نایک الاستیکو سوپرفلای Nike Elastico SuperFly IC کفش فوتسال نایک الاستیکو سوپرفلای Nike Elastico SuperFly IC کفش فوتسال نایک الاستیکو سوپرفلای Nike Elastico SuperFly IC کفش فوتسال نایک الاستیکو سوپرفلای Nike Elastico SuperFly IC

کفش فوتسال نایک الاستیکو سوپرفلای Nike Elastico SuperFly IC 641597-001

Code:

کفش سالنی نایک الاستیکو سوپرفلای Nike SuperFly ساخته شده توسط نایک برای بازیکنان سرعتی است.

کمپانی نایک با استفاده از تکنولوژي ترکیبی خود که اخیراْ در ساخت و طراحی کفش های سالنی و فوتبالی مورد استفاده قرار گرفته است گامی بلند برای فتح صنعت فوتبال و محصولات این رشته ورزشی برداشته است که تکنولوژی Nike Skin یا همان طراحی رویه کفش یکی از این حرکت های رو به جلو این کمپانی است .

برند : Nike

این محصول در انبار موجود نیست

نماد اعتماد

مشخصات

کیفیتدرجه 1 (اورجینال)
برندNIKE
مجموعهElastico
ویژهآقایان
نوع زمینفوتسال
نوع کفشساقدار
آرتیکل نامبر641597-001
کشور صاحب برندآمریکا
کشور سازندهویتنام
مناسب برای بازیکنان سرعتی و دریبل زن

محصولات دیگر در همان شاخه:

توضیحات

کفش سالنی نایک الاستیکو سوپرفلای Nike SuperFly ساخته شده توسط نایک برای بازیکنان سرعتی است.

کمپانی نایک با استفاده از تکنولوژي ترکیبی خود که اخیراْ در ساخت و طراحی کفش های سالنی و فوتبالی مورد استفاده قرار گرفته است گامی بلند برای فتح صنعت فوتبال و محصولات این رشته ورزشی برداشته است که تکنولوژی Nike Skin یا همان طراحی رویه کفش یکی از این حرکت های رو به جلو این کمپانی است .


* تکنولوژی FlyNit که اولین تجربه و بکارگیری آن در کفش های فوتبالی بر روی کفش فوتبال بی نظیر Nike Magista بود ٬ طراحی ساق دار و جوراب مانند که وظیفه حفظ مچ پا و جلوگیری از جابجایی های احتمالی پا درون کفش را می گیرد و قدرت مانور بیشتری به بازیکن می دهد مسولیت سختی که FlyNit در تست های انجام شده با عملکرد عالی همه را شگفت زده کرد .

* تکنولوژی ACC که مخفف All Conditon Control است به معنی کنترل در هر شرایط است بله شما با این کفش می توانید در زمین های چمن مصنوعی و آسفالت های نرم استفاده کنید .

* تکنولوژی که برای اولین بار روی چنین کفشی مورد استفاده قرار گرفته و به ترکیب با نکنولوژی های موجود نایک وارد شده Fly Wire است البته لازم به ذکر است که این نکنولوژی اولین بار در سال ۲۰۰۸ توسط نایک بروی کفش های بسکتبال و رانینگ استفاده شده است و دلیل ورود این نکنولوژی برای کفش سالنی نایک سوپرفلای Nike SuperFly بدین خاطر است که نایک قصد کاهش وزن این کفش را داشته و به کمک این تکنولوژی موفق به این کار شده است .


با ما در بررسی دقیق تر این محصول همراه باشید :

نایک سوپرفلای Nike SuperFly با کمک میکرو بافت ها و قسمت های کشف باف در قسمت کناری و فوقانی احساس بی سابقه پای برهنه و لمس بیشتر و بدون به خطر انداختن قدرت و دقت ضربات را به نمایش می گذارد . 

Flywire ( رویه لاستیکی بسیار سبک و با کیفیت ) که درباره آن صحبت کردیم به طور مستقیم به یک قطعه فوقانی کشباف (FlyNit) متصل شده که قدرت انعطاف و جابجایی های سریع را میسر میکند .

NikeSkin در بالای Flyknit مانع از آب گرفتن و نفوذ آب می شود در حالی که یک لایه اضافی در مناطقی که احتمال نفوذ آب را دارد تعبیه شده است و همچنین لایه های های بسیار نازک و کوچکی برای جلوگیری از سایش اضافی مناطق کشباف مستقر شده اند. تکنولوژی ACC عملکرد سازگار در تمام شرایط را برای شما محیا می کند .

FlyNit طراحی شده برای راحتی و قفل شدن پا به سمت پایین و کف کفش در سرعت است و ساق کشباف پویا متناسب با سرعت با آگاهی از تعامل با زمین و توپ احساس مالکیت را فزایش می دهد .

تمامی مشخصات زیره کفش سالنی سوپر فلای از کفش محبوب Elasticos قبلی برگرفته شده است و تنها با تغییر در الگوی زیره کفش که به شکل زوزنقه است Superfly بهبودهای محسوسی در کشش و سرعت داسته که به بازیکنان اجازه حمل توپ و کنتزل توپ را می دهد .

انعطاف پذیری بهتر و فاصله کمتر بین پا و زمین و توپ بازیکنان را وادار به احساس بازی پابرهنه و نزدیک تر و زیره لاستیکی جدید با الگوی کشش به روز تر ارائه کشش بی نظیر را ضمانت می کند .

با کاهش ضخامت بین پا و توپ با کمک میکرو بافت ها و تکنولوژی Flyknitthe Superfly در فسمت فوقانی احساس بی سابقه ای برای شما به ارمغان می آورد .

در آخر باید گفت تمام معبار های یک کفش عالی در این محصول بی نظیر Nike SuperFly به چشم می خورد , ترکیب تکنولوژی های Nike Skin , Flynit , Acc , FlyWire موجب خلق این کفش زیبا با کیفیت و به روز شده است .

مسیر: > > > > > کفش فوتسال نایک الاستیکو سوپرفلای Nike Elastico SuperFly IC 641597-001

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها