برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
جستجوی پیشرفته

فقط کالاهای موجود

زمینه شاخه

شاخه هدف

قیمت

0 تومان - 3,200,010 تومان
Saucony

Saucony

نمایش 1 تا 60 از 166 مورد

ساکونی «saucony»برند شناخته شده آمریکایی توسط چهار بیزینس من جوان، تولید کفش را در سال 1898 در Kutztown, Pennsylvania آغاز کرد و در سال 1968 فعالیت خود را در مقر جدید در کمبریج ادامه داد.
در سال 1900 کفش رانینگ مرکز توجه ورزشکاران جدی قرار گرفت. در آن زمان کفش رانینگ با کیفیت عملکرد بالا وجود نداشت. ساکونی قصد کرد کفشی را تولید کند که روشی را که مردم می دوند را تغییر دهد. قهرمانان مطرح بسیاری در مسابقات از این رانینگ ها استفاده کرده اند. در سال 1977 کفش های ساکونی توسط ریپورت مگزین جایزه "بهترین کیفیت" را دریافت کرد.

ساکونی با طراحان برجسته در سراسر دنیا همکاری می کند تا کفش های اورجینال سری لیمیتد را تولید کند. این برند نسبت به ورزش وفادار است و بر این باور است که "بهترین روز زمانیست که فردی را برای دویدن ترغیب کنیم".

ساکونی در طراحی های خود از ورزشکاران نخبه کمک می گیرد و در طراحی، تولید و مهندسی ساخت محصولاتش از دونده ها انگیزه می گیرد.

این برند کفش های رانینگ، تجهیزات و پوشاک و لوازم ورزشی تولید می کند و در تولید کفش های مسابقه ای، ساخت کفش های میخ دار، کفش های سبک مخصوص دو و میدانی و مسابقات آن، دو صحرانوردی و مسابقات جاده ای مشهور می باشد.

کمپانی مدل های متنوعی را از کفش های مختلف ارائه می کند شامل : رانینگ، مسابقه ای، پیاده روی، کالج. هر کدام از کفش ها از تکنولوژی های خاصی بهره گرفته است که با هدف فعالیت آن ها مربوط است و نوع قوس کف پا و نوع رانینگ نیز مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلبShow less