برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
جستجوی پیشرفته

فقط کالاهای موجود

نوع شاخه

زمینه شاخه

شاخه هدف

قیمت

0 تومان - 3,200,010 تومان
NewBalance

NewBalance

نمایش 1 تا 60 از 359 مورد

چه به دنبال کمک برای ورزشکاران حرفه ای برای شکستن رکورد جدید و بردن مدال طلا باشید و یا کمک به هر شخصی در داشتن زندگی سالم و پویا، محصولات نیوبالانس(New Balance) بهترین عملکرد و ظاهر را دارند. و به شما تکنولوژی های برتر و عملکرد مورد نیاز را ارائه می دهند. نیوبالانس(New Balance) معتقد است که برای حرکت به دنیا آمده ایم. نیوبالانس(New Balance) متعهد به تولید کفش در آمریکا است. و در سال 2013 یک جفت از هر 4 جفت کفش فروخته شده در آمریکا نیوبالانس(New Balance) بوده است.

نیوبالانس(New Balance) به عنوان یک شرکت تولید کننده محافظ قوس پا و کفش های ارتوپدی، با نام New Balance Arch Support Company، مستقر در بوستون در اوایل دهۀ 1900 راه اندازی شد. سپس نیوبالانس(New Balance) به یک تولید کننده کفش تخصصی در دهۀ 1970 توسعه یافت و به سمت شرکت تولید کننده محصولات ورزشی رشد یافت. در سال 2015 شرکت نیوبالانس(New Balance) نام "کفش" را از انتهای نام خود برداشت تا بازتاب گسترده تری از محصولات آن باشد. امروزه نیوبالانس(New Balance) خانواده ای از برند ها شامل Warrior and Brine، PF Flyers، Aravon، Dunham، New Balance است.

برای اطمینان از داشتن بهترین کیفیت کفش و پوشاک ورزشی، نیوبالانس(New Balance) بر بهبود تکنولوژی و روش های تولیدی تمرکز کرده است. دلیل بزرگی بر این ادعا، نگه داشتن امکانات تولید در آمریکا است. کفش نیوبالانس(New Balance) بصورت ویژه بر تناسب، راحتی و پشتیبانی از پا تمرکز کرده است.

همه این ها با دیدن یک مرغ شروع شد. با هدف برقرار کردن یک شرکت برای بهبود تناسب در کفش، ویلیام رایلی (William Riley) با دیدن یک مرغ در حیاط خانه خود نام نیوبالانس(New Balance) را انتخاب نمود. او بیان کرد که مرغ با سه چنگال تعادل خود را به خوبی حفظ می کند و اولین کفش طراحی شدۀ شرکت نیوبالانس(New Balance) دارای یک سیستم پشتیبانی سه نقطه ای برای اطمینان از راحتی حداکثری بود.

در فوریۀ 2015، نیوبالانس(New Balance) ورود خود به بازار جهانی فوتبال را اعلام کرد. نیوبالانس(New Balance) کسب و کار در فوتبال را از طریق شرکت تابعۀ Warrior در سال 2012 شروع کرد. لیورپول به مدت سه فصل از لباس‌های شرکت Warrior استفاده کرد و سپس یک قراردادی به ارزش 40 میلیون دلار برای اسپانسرینگ تیم لیورپول به نام نیوبالانس(New Balance) به امضا رسید. شرکت نیوبالانس(New Balance) در اولین حضور خود در المپیک 2016، لباس تیم المپیک ایرلند را فراهم کرد. نیوبالانس(New Balance) اسپانسر بازیکنانی مثل ارون رمزی، مروان فلینی، کسپر اشمایکل، سمیر نصری و … بوده است.

نیوبالانس(New Balance) در کنار تولید و فروش کفش رانینگ زنانه و مردانه، کفش ورزشی، بسکتبال، تنیس، حاکی و گلف، پوشاک فیتنس و کفش کودکانه نیز ارائه می کند.

ادامه مطلبShow less