برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
جستجوی پیشرفته

فقط کالاهای موجود

زمینه شاخه

شاخه هدف

قیمت

0 تومان - 4,200,000 تومان
Molten

Molten

نمایش 1 تا 60 از 79 مورد

مولتن (Molten) بزرگترین تولید کنندۀ تجهیزات ورزشی و توپ در سال 1958 هیروشیمای ژاپن تأسیس شد. مولتن (Molten) خط تولید خود را در ایالات متحده آمریکا با عنوان USA INC با هدف غلبه بر بازار تجهیزات ورزشی در سال ۱۹۸۳ تاسیس کرد و بازار آمریکا را با توپ های با کیفیت بالا هدف قرار داد. خط تولید مولتن (Molten) ابتدا در جنوب کالیفرنیا و بعداً در سال ۱۹۸۸ به شمال نوادا انتقال داده شد. تنها شش سال بعد از تأسیس مولتن (Molten)، توپ های بسکتبال، والیبال و فوتبال مولتن (Molten)، توپ های رسمی المپیک 1964 توکیو بودند. توپ های بسکتبال مولتن (Molten)، توپ رسمی بازی های المپیک 1984 لس آنجلس، 1988 سئول، 1992 بارسلونا، 1996 آتلانتا، 2000 سیدنی، 2004 آتن، 2008 پکن و 2012 لندن بوده است. توپ بسکتبال مولتن (Molten)، توپ رسمی فدراسیون بین المللی بسکتبال (FIBA) به مدت 25 سال در رقابت های جام جهانی بسکتبال مردان و زنان بوده است.

توپ والیبال مولتن (Molten)، توپ رسمی تیم های ملی آمریکا در سال 1997 و تیم های ملی جوانان پسران و دختران در سال 2001 شد. در حال حاضر باشگاه ها، دانشکده ها، کالج ها و ... در آمریکا از توپ های والیبال مولتن (Molten) استفاده می کنند. در سال 2012 مولتن (Molten) در فوتبال اروپا وارد شد و در نخستین گام رسمی در فوتبال توپ های لیگ برتر ارمنستان (Alashkert) را عرضه می کند.

توپ های فوتبال، بسکتبال، والیبال و هندبال مولتن (Molten) اغلب برای بازی ها و مسابقات رسمی انتخاب می شوند. امروزه، توپ بسکتبال مولتن (Molten)، توپ رسمی مسابقات جهانی فدراسیون بین المللی بسکتبال (FIBA) در سرتا سر جهان و لیگ های متعدد خارج از آمریکای شمالی است. مولتن (Molten) در طول فصل 07-2006 تأمین کنندۀ توپ Euroleague بود.

مولتن (Molten) از چند سازمان غیر انتفاعی و لیگ برتر در سراسر جهان حمایت می نماید. مولتن (Molten) با شعار" برای بازی واقعی" تأسیس شده است. مولتن (Molten) بهترین کیفیت را تولید می کند تا به ورزشکاران کمک کند تا بهترین عملکرد را داشته باشند و استعداد خود را شناسایی کنند. مولتن (Molten) برای پشتیبانی، رشد و توسعه جامعه ورزش جهانی با تکنولوژی نوآورانه به تولیدات با کیفیت خود ادامه می دهد.

ادامه مطلبShow less