برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
جستجوی پیشرفته

فقط کالاهای موجود

نوع شاخه

زمینه شاخه

شاخه هدف

قیمت

0 تومان - 16,700,010 تومان
Puma

Puma

نمایش 1 تا 60 از 1101 مورد

پوما، یکی از شرکت های بین المللی برجسته در حوزه تولید کفش، لباس و لوازم ورزشی جهان می باشد که در سال 1924 میلادی توسط «رودولف داسلر» وبرادش آدولف داسلر (بنیان گذار آدیداس)در آلمان بنیان گذاری شد.


کمپانی پوما در ابتدا با نام داسلر ودر آغاز فعالیت خود تنها دمپایی و کفش های مخصوص فعالیت در محیط بازار را تولید می کرد؛ اما برادران داسلر خیلی زود نیاز بازار را به کفش های ورزشی درک و خط تولید این کفش های ورزشی پوما را نیز در کارخانه خود راه اندازی کردند و علی رغم رکود اقتصادی در اواخر دهه 1920 میلادی، کسب و کار برادران داسلر با موفقیت همراه بود و محصولات ورزشی آن ها توانست محبوبیت چشمگیری میان مشتریان کسب کند.


در سال 1928، نهمین دوره بازی های المپیک در شهر آمستردام هلند برگزار شد و بیش از نیمی از ورزشکاران آلمانی شرکت کننده در این بازی ها، کفش های ورزشی کارخانه کفش سازی برادران داسلر را به پا کردند که این رویداد موجب گسترش شهرت کفش های ورزشی و محصولات ورزشی این کارخانه در آلمان شد.


امروزه پوما مجموعه ای تحسین برانگیز از کفش ها، پوشاک و تجهیزات ولوازم ورزشی را برای استفاده در موقعیت ها و فعالیت های مختلف و رشته های ورزشی متنوع تولید و عرضه می کند.  پوما با مشارکت رهبران صنعت تولید خودرو و موتورسیکلت همچون «فراری» و «بوکاتی» مجموع ای اختصاصی از کفش های ویژه مسابقات اتومبیل رانی و موتورسواری را طراحی و تولید کرده است. «اوسین بولت»، دونده جاماییکایی و سریع ترین مرد جهان، کفش ورزشی پوما را به پا می کند و حامی اصلی کفش های ویژه ورزش دوی پوما است.


پوما همیشه تلاش کرده تا درکنار ایجاد تغییر، تحول و تنوع بخشی به محصولات ورزشی به ریشه های اصلی خود نیزپایبند بماند و در همین جهت همچنان به تولید محصولات کلاسیک خود ادامه می دهد. کفش های ورزشی کلاسیک پوما اکنون در رنگ ها، طرح ها و جنس های متنوع درسرتاسر جهان ودر دسترس مشتریان قرار دارد.

ادامه مطلبShow less