برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
کفش فوتبال آدیداس نیترو شارژ 3 Adidas Nitrocharge 3.0 FG کفش فوتبال آدیداس نیترو شارژ 3 Adidas Nitrocharge 3.0 FG کفش فوتبال آدیداس نیترو شارژ 3 Adidas Nitrocharge 3.0 FG کفش فوتبال آدیداس نیترو شارژ 3 Adidas Nitrocharge 3.0 FG کفش فوتبال آدیداس نیترو شارژ 3 Adidas Nitrocharge 3.0 FG کفش فوتبال آدیداس نیترو شارژ 3 Adidas Nitrocharge 3.0 FG کفش فوتبال آدیداس نیترو شارژ 3 Adidas Nitrocharge 3.0 FG کفش فوتبال آدیداس نیترو شارژ 3 Adidas Nitrocharge 3.0 FG

کفش فوتبال آدیداس نیترو شارژ Adidas Nitrocharge M29898

کد کالا:
2118
برند:
اشتراک گذاری

با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

کپی لینک
ناموجود

در چهار قسط 1 تومانی با اسنپ پی

در چهار قسط 1 تومانی با اسنپ پی

با پیامک به من خبر بده
توضیحات

نقد و بررسی

کفش فوتبال آدیداس نیترو شارژ 3

آدیداس با اصلاحات کوچکی در نیتروشارژ 1.0، نسل دوم این کفش قدرتمند موسوم به "موتور" را روانه بازار کرده. معمولا آدیداس نام متفاوتی به کفش های جدید می دهد. اما به دلیل در نظر گرفتن نام یکسان نسبت به مدل قبلی، ما مدل جدید را نسل دوم نیتروشارژ می نامیم. امیدواریم از بررسی جزییات این کفش لذت کافی را ببرید.

ظاهر کفش با نارنجی خوش رنگ به کار رفته در آن، بسیار زیبا جلوه می کند. 3خط متالیک همیشگی آدیداس هم در میانه کفش دیده می شوند.

راحتی / اندازه بودن

از همان ابتدا که کفش را می پوشید، سیستم EnergyPulse  به کار رفته در کف که سفت و تنگ است را احساس می کنید. هدف از این ویژگی، اضافه کردن انرژی بیشتر به کفش است. البته بازیکنان در ابتدا کمی باید احتیاط کنند. بهتر است همان اول آن را در یک مسابقه 90 دقیقه ای نپوشید. پوشیدن آن در چند جلسه تمرینی به کفش اجازه می دهد تا شکل پای شما را پیدا کند. بعد برای اطمینان، در یک بازی 90 دقیقه ای آن را امتحان کنید تا نسبت به اندازه دلخواهتان مطمئن شوید. نگران نباشید چون کفش شما را ناامید نخواهد کرد.

باید اشاره کنیم بازیکنان سرعتی حس تنگی را در کفی کفش بیشتر احساس خواهند کرد. کفش کارش را انجام می دهد. اما هدف اصلی کفش برای هافبک های وسط که قصد آرام کردن بازی و ذخیره انرژی به طور مرتب را دارند، تعبیه شده. وینگر های سرعتی و مهاجمان از عملکرد خودشان با این کفش لذت خواهند برد، اما در نهایت هدف اصلی از طراحی این کفش برای استایل متفاوتی از بازی بوده.

دوخت داخلی کفش بسیار نرم و عاری از هر گونه محل ناخوشایندی است. دوخت مچ از چرم مصنوعیست که در لابلای آن یک لایه نازک ارتجاعی به کار رفته. بعد از چند بار پوشیدن اتفاق جالبی می افتد. دوخت جلوی کفش از ماده چرم مصنوعی کمی جدا می شود. این مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد. اما اگر سایز کفش برای شما بسیار تنگ است، ممکن است کمی اصطحکاک ایجاد کند.

طراحی مخصوص برای " موتور" تیم

با عرضه نیتروشارژ، تمام تبلیغات کفش صحبت از خاص بودن آن برای موتور تیم است، بازیکنی که در میانه میدان امور را در دست می گیرد. این طراحی منحصر به فرد از سوی آدیداس است که به نوعی یک فرمول برای بردن محسوب می شود. البته منظور این نیست که این کفش به درد بازیکنان کناری و وینگر نخواهد خورد. به هیچ عنوان مارک مخصوصی روی کفش نگذارید چون این نیتروشارژ به خوبی از دیگر استایل های بازی نیز حمایت خواهد کرد.

چه چیزی کفش را نسل دوم می سازد ؟

مارک روی کفش به طور مشخص "نیترو شارژ 1.0" نوشته شده. با توجه به تغییرات به کار رفته در کفش این کمی عجیب به نظر می رسد. این کفش احساس متفاوتی به شما می دهد. اما به نظر می رسد آدیداس می خواسته از همان نام موفق استفاده کند. چیزی که این کفش را نسل دوم می سازد، تغییرات به کار رفته در آن است. مانند تغییر جای EnergySling، طراحی جدید روی کفش و اضافه شدن لایه ارتجاعی به پاشنه. آدیداس پایه های سازنده کفش را یکسان حفظ کرده اما تغییرات جدید، کفش را وارد سطح جدیدی می کنند. این یک سطح جدیدی از عملکرد را هم برای بازیکنان به همراه خواهد داشت.

عملکرد در بازی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، این کفش برای بازیکنان مخصوصی طراحی شده. بازیکنی که باید موتور تیم در میانه میدان باشد.، به طور مرتب استارت بزند یا به عقب بازگردد. آیا این بدین معناست که دیگر بازیکنان نمی توانند از این کفش استفاده کنند؟ نه به هیچ وجه. مدافعان و مهاجمان نیز می توانند استفاده زیادی از این کفش ببرند. آزمایشات نشان داده که بازیکنان کناری هم از این کفش لذت خواهند برد.

مهم ترین شاخصه کفش EnergySling است، پس بهتر است اول از آن صحبت کنیم. آدیداس جای این سیستم را کمی تغییر داده. هدف آن فراهم کردن تعادل و انرژی بیشتر هنگام حرکت است. مخصوصا برای بازیکنانی نقاط زیادی از زمین را پوشش می دهند. به کمک این سیستم و جنس ماده آن،  راحتی خوبی را تجربه خواهید کرد. این ماده در کفش جدید بزرگتر از نیتروشارژ قبلیست و بخش بیشتری از رویه را می پوشاند. این ماده از جنس چسب انرژی بیشتری را تولید می کند و در عین حال، لرزش را کاهش می دهد. این تمام مفهوم "حفظ انرژی" است که در تبلیغات این کفش عنوان می شود.

ویژگی بعدی  کف کفش و ماده EnergyPulse آن است. همانطور که گفتیم هدف کفش استفاده بازیکنانیست که به طور مرتب باید استارت/توقف را انجام دهند. پس کفش به طور خستگی ناپذیر باید در طول بازی کارش را انجام دهد. آدیداس با به کار بردن الگوی زیگ زاگ در کف سعی کرده حفظ انرژی را افزایش دهد. این ویژگی را به راحتی در حین بازی حس خواهید کرد. زمان چرخش یا بریدن حرکت، کف کفش به نوعی شما را هل می دهد و این کار شما را برای جدا کردن خودتان از حریف آسان تر می کند. این ویژگی شما را سریعتر نخواهد کرد. بلکه با طبیعی تر کردن حرکت، کندن خودتان از زمین آسان تر خواهد شد. تنها مشکل کفش ممکن است کمی حس سفتی در داخل کفش باشد که همیشه باقی خواهد ماند. برای همین بهتر است کفش را قبل از بازی خوب امتحان کنید.

دیگر جنبه مثبت استفاده شده در این کفش، استفاده از لایه توری در قسمت پاشنه و میانی کفش است. این به کفش اجازه می دهد تا به خوبی دور پای شما شکل بگیرد، درست مانند حالتی که از کفش های رانینگ می گیرید. همیشه وقتی یک کفش چرم طبیعی یا چرم مصنوعی را خم می کنید، در یک نقطه تا می خورد. اما با لایه توری، داستان متفاوت است. با فیبر های کاملا جدا از هم و انعطاف پذیر، دیگر این تا خوردن را نمی بینید. علاوه بر این، ادیداس از لایه ارتجاعی اضافه استفاده کرده. بازیکنانی که زیاد تکل می زنند، از این ویژگی راضی خواهند بود. زیرا محافظت خوبی از پای آن ها به عمل می آورد.

رویه Hybrid Touch

در سال های اخیر همیشه دیده ایم که ادیداس تاکید ویژه ای بر استفاده از این ماده داشته و در این کفش هم از آن استفاده کرده است. چرم مصنوعی این کفش به نظر می رسد بهترین نوع آن تابحال بوده. یک حس سبکی را به شما می دهد، لمس توپ طبیعی را تجربه می کنید و ماندگاری بسیار خوبی نیز خواهد داشت. بدون استفاده از هیچ بخیه ای، آدیداس از طراحی راه راه در روی کفش استفاده کرده که لمس توپ را نرم تر می کند. این قسمت از کفش جاییست که پیشرفت ها در آن اعمال شده اند. با تمیز تر شدن آن، حس بسیار مطمئنی را در زمان کنترل توپ دارید. با EnergySling چسبی در کف، این ناحیه برای کنترل توپ های هوایی عالی است.

اندازه آن چطور است ؟

به نظر می آید از تمامی جنبه ها سایز کفش عالی است. عرض کفش استاندارد است و در جلوی آن نیز تنگ می شود. طول کفش نیز کاملا مطابق سایز استاندارد است. بنا بر این از همان ابتدا که کفش را می پوشید باید کاملا اندازه باشد. تغییر جای EnergySling به بازیکنانی که پاهای باریک تری دارند کمک می کند. اندازه پای آن ها بسار مطمئن و راحت خواهد بود و مقدار بسیار کمی کفش باز می شود.

یادداشت های منتقدان

انتقاد خاصی به این کفش وارد نیست. آدیداس کفش نیتروشارژ را با کمی تغییرات به کفشی ایده آل تبدیل کرده. مهم این است که توجه کنید این کفش برای چه دسته ای از بازیکنان تبلیغ می شود، تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید.

خلاصه

نکات قابل توجه: یک کفش با کیفیت و مقاوم که برای بازیکنان هافبک با ذهنیت تدافعی تر طراحی شده و به آن ها کمک می کند تا به راحتی به طور مداوم استارت/توقف را انجام دهند.

دسته: طراحی شده برای "موتور" تیم. به عنوان کفش کنترل توپ نیز می توان از آن یاد کرد.

وزن: 8.4 اونس. که تقریبا یکسان با کفش های مشابه است.

بهترین پست بازیکن: اگر هافبک میانی و موتور تیم هستید، این کفش برای شما ساخته شده. اما بازیکنان سایر پست ها نیز می توانند بدون مشکلی از این کفش استفاده کنند.

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول

مشخصات محصول

2118
کیفیت
اصل (اورجینال)
برند
ADIDAS
نوع کفش
بدون ساق
آرتیکل نامبر
M29898
کشور صاحب برند
آلمان
پرسش و پاسخ (0)

دیدگاه کاربران

برچسب ها
شرایط تعویض
  • نام : شرایط بازگشت 7 روزه
  • توضیحات

    شما می توانید برای تعویض سایز از گارانتی تا 7 روز پس از تحویل استفاده کنید و در صورتی که از این مهلت گذشته باشد امکان استفاده از این گارانتی نیست
    کالا ها طبق قوانین نباید استفاده شده باشند و در بسته بندی اصلی و در صورتی که لوازم جانبی داشته باشد باید همراه کالا بازگردانده شود.

  • برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

کالاهای مشابه